içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

http://www.canakkaleaynalipazar.com

Bugun...

Beyaz Liste’nin Zafer Fotoğrafı

Tarih: 16-09-2023

Beyaz Liste’nin Zafer Fotoğrafı

Kongre sürecinde Beyaz Listeye karşılık Mavi Listeyi destekleyen ve hemen hemen tüm köylerde delege seçimlerini kaybeden Ülgür Gökhan ve ekibi, Çanakkale merkezde de tüm mahallelerde delege seçimlerini Beyaz Listeye karşı kaybetmişti.

 

Mavi Liste adayı olarak Evran Kızoğlu’nu destekleyen ancak delege seçimlerinde fark yenilmesinin ardından düzenlenen CHP Merkez İlçe Kongresinde Beyaz Liste adayı İbrahim Can Ergun tek aday olarak girdiği seçimin ardından Merkez İlçe Başkanı seçilmişti. Görevi devir alan CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun ve yönetimi bugün Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Tüm yönetim Kurulu üyeleri ile Ülgür Gökhan’ı ziyaret eden CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun, Gökhan’a çiçek götürmek yerine yine yaptıkları fidan bağışının belgesini hediye etti. Ziyaret ile ilgili olarak sosyal medyada paylaşım yapan Gökhan ise; “Geçtiğimiz günlerde yeni göreve seçilen Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

FACEBOOK YORUM
Yorum