içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Aynalı Pazar

Bugun...

Borsa Başkanı’ndan AK Parti’ye Ayar!

Tarih: 15-09-2023

Borsa Başkanı’ndan AK Parti’ye Ayar!

AK Parti’den belediye başkanı veya meclis üyelikleri için istifa eden Çan, Gelibolu ve Lâpseki ilçe başkanlıklarına genel merkez tarafından atama yapıldı. Gelibolu İlçe Başkanlığına Necati Tarıman, Lapseki İlçe Başkanlığına Hasan Engin, Çan İlçe Başkanlığı görevine ise Sadi Yağlı atandı. İsimler öncesinde temayül yoklaması yapıldığına dikkat çekildi.

 

“AK PARTİ’MDE İLERİ DEMOKRASİNİN GELDİĞİ YER..”

Geçtiğimiz yıllarda AK Parti’de görev alan, AK Parti Çan İlçe Teşkilatının önde gelen isimlerinden olan Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Yapılan atamaların üyelerin tercihi olmadığı, temayül yoklamalarında çıkan isimler yerine bazı kişilerin devreye girerek Genel Merkez tarafından farklı kişilere görev verildiğini ifade eden Abdullah Deniz; “AK Parti'mde ileri demokrasinin geldiği yer, Temayül Yapılması, Temayüle katılan parti mensuplarıyla alay edercesine kaile alınması, AK Parti seçmeninin sesine kulak vermeyen yöneticiler, AK Parti Genel Merkezini aile şirketi gibi yönetmeye çalışan yöneticileri rabbime havale ediyorum” paylaşımında bulundu.

“HÜSRAN GELİYOR”

Abdullah Deniz’in AK Parti için yaptığı eleştirilere ise çok sayıda partiliden destek geldiği görüldü. Deniz’in paylaşımına yorum yapan bir partili ise; “Onları insanlar biliyor rahat ol reis, hüsran geliyor. Parti senden hariç kimsenin umurunda değil. Herkes rant peşinde, kimi karısı yularlamış kimisi paraya para katma derdinde kimisi benim delisi. Kimse senin gibi bir fakire aş olma derdinde değil” yorumunu yaptığı görüldü.

 

“PARTİDEN SOĞUTTULAR RANTÇILAR”

Bir başka vatandaş ise Abdullah Deniz’in paylaşımına şöyle yorum yaptı; “Abim doğruları yazmışsın. Partiden soğuttular rantçılar. En sonunda istifa ettim. Sayın Cumhurbaşkanımız da görmüyor onları. Millet kan ağlıyor..”

FACEBOOK YORUM
Yorum