içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

http://www.canakkaleaynalipazar.com

Bugun...

Çanakkaleli Sporculardan Önemli Başarı!

Tarih: 20-09-2023

Çanakkaleli Sporculardan Önemli Başarı!

Bursa İllerarası Minik Yıldız Karate Ligi 1. Etabı, 58 kulüpten 820 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Bursa İllerarası Minik Yıldız Karate Ligi 1. Etabına katılan Biga Karate Gençlik Spor Kulübü sporcuları Yağmur Koray, Yağmur Sinir, Eylül Koray, Özgür Bulut Tüzüner, Kerem Tekay, Deniz Sinir, Ali Kerem Avcuoğlu, Yekta Berk Dinç ve Yasin Eğdemir elde ettikleri başarılarla dikkat çekti.

 

2 ALTIN, 1 GÜMÜŞ, 1 BRONZ MADALYA

Yağmur Koray şampiyon olarak altın madalyanın sahibi olurken, Yağmur Sinir de altın madalya kazanarak şampiyon oldu. Eylül Koray da gümüş madalya kazanırken, Özgür Bulut Tüzüner ise bronz madalyamım sahibi oldu. Kerem Tekay ile Deniz Sinir Lig 5’si, Ali Kerem Avcuoğlu Lig 8.’si, Yekta Berk Dinç Lig 9.’su ve Yasin Eğdemir Lig 10.’su oldu.

 

“EMEKLER BOŞA GİTMEDİ, SPORCULARIMIZI KUTLUYORUM”

Bursa İllerarası Minik Yıldız Karate Ligi 1. Etabında dereceye giren sporcuları tebrik eden Milli Takım Antrenörü Süleyman Orhan; “TÜGVA Çanakkale Karate olarak katıldığımız ve 58 kulüp 820 sporcunun yarıştığı Bursa İllerarası Minik Yıldız Karate Ligi 1. Etabında Biga Karate Gençlik Spor Kulübü sporcularımız 2 altın madalya, 1 gümüş madalya, 1 bronz madalya, 2.’lik ve 5.'lik kazanarak ileriye dönük umutlarımızın ve verdiğimiz emeklerin boşa gitmediğini kanıtladıkları için sporcularımızı kutluyorum, başarıların devamını diliyorum. Müsabakaya katılmamızda büyük payı olan TÜGVA Çanakkale İl Temsilcimiz sayın Zeynel Kılıç başkanımıza ve İl Özel İdaresi’ne teşekkür ediyorum. Antrenörlerimiz Rana Berfin Orhan ve Ummet Koray’ı emeklerinden dolayı kutluyorum...” dedi.

FACEBOOK YORUM
Yorum