içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

http://www.canakkaleaynalipazar.com

Bugun...

CHP’de Kan Kaybı Devam Ediyor!

Tarih: 08-09-2021

CHP’de Kan Kaybı Devam Ediyor!

CHP’de sular bir türlü durulmuyor. Parti içi çekişmeler gün be gün artarken; ön seçimlerde aday gösterilen ve seçilen isimler birer ikişer CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçiyor. Nejat Önder’i transfer eden AK Parti yönetimi kısa süre öncede Geyikli Belediye Meclis üyesi CHP’lileri AK Partiye kabul etmişti. İl Genel Meclisinde “Hain” arayan CHP Yönetimi ise bir türlü kan kaynını önleyemiyor.

 

“TUTARSIZ VE KİŞİSEL SHOW NOKTASI HALİNE GELEN CHP..”
CHP’nin Çan’dan aday gösterdiği İl Genel Meclis üyesi Erdal Güler’de partisinden istifa eden son isim oldu. Sosyal medyada yaptığı açıklama ile partisinden istifa ettiğini duyuran Güler; “Uzun zamandır süre gelen bir takım konular ve birikimler bugün bu konuyu konuşmayı ve eylemsizliği eyleme dönüştürmeyi gerektirmiştir. Kitlesel değil kişisel politikalar ön plana çıkmaya başlamış, ilkesel duruş, etik değerler ve parti politikalarından uzaklaşan; grup kararlarının yok sayıldığı, tutarsız ve kişisel show noktası haline gelen CHP il genel meclis grubunun bir parçası olmayı bugün itibari ile sonlandırmış bulunuyorum” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

 

BAĞIMSIZ DEVAM EDECEK!
Başka bir partiye geçişi ile ilgili bir açıklama yapmayan Erdal Güler’in açıklamasında “Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi” imzası atması dikkat çekerken bundan sonraki siyasetini ise; “Bildiğiniz duruşum ile önce devletim için devletçilik demeye, sonra milletim için Milliyetçilik demeye, bildiğimiz yolda Ata’mın izinde onun ilkelerinin ışığında yoluma devam ediyorum” sözleri ile açıkladı.

 

FACEBOOK YORUM
Yorum