içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

http://www.canakkaleaynalipazar.com

Bugun...

CHP Yönetimi Partiyi Küçük Düşürdü!

Tarih: 18-01-2023

CHP Yönetimi Partiyi Küçük Düşürdü!

CHP Çanakkale İl yönetiminde Bahar Koçer’in atanması krize dönüştü. Yerel basının Koçer’in İl Başkanlığına atandığı haberlerini görmezden gelen İl Yönetimi, atamanın üzerinden 16 saat geçtikten sonra “Çıkan haberlerin aksine MYK’dan bize bu atamayla ilgili tebligat yapılmadı” şeklindeki açıklama krize dönüştü.

 

CHP içerisindeki cepheleşmenin de gün yüzüne çıktığı açıklamada; MYK üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek’i arayıp bilgi alabilecekken, dahası Muharrem Erkek’in sosyal medya hesabından Koçer’i tebrik etmesinden bile haberleri olmayan İl Yönetiminin açıklaması AK Partililerce de alay konusu oldu.

 

TURAN: “BUNLAR MI ÜLKEYİ YÖNETECEK”

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP İl Yönetimi ile alay ederek; “6'lı Masa'nın aday sorununa ancak alışmıştık! Şimdi de CHP, Çanakkale'ye il başkanı atamış, İl Başkanlığı “yok böyle bir atama” diyor. Güler misin, ağlar mısın?! Bunlar mı ülke yönetecek?!” paylaşımında bulundu.

 

“İL BAŞKANLIĞI ATAMASINI BİLE ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRAN CHP..”

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ise yaptığı paylaşımda; “CHP Genel Merkezi Çanakkale'ye il başkanı atıyor, il başkanlığı açıklama yapıp "bizim haberimiz yok" diyor. Hangisine inanalım bilemedik. İl başkanlığı atamasını bile eline yüzüne bulaştıran CHP; Cumhurbaşkanını seçtirip bakan atayacak, karar alacak ve ülkeyi yönetecek öyle mi? Kamuoyunun takdirine...” paylaşımında bulundu.

FACEBOOK YORUM
Yorum