içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

http://www.canakkaleaynalipazar.com

Bugun...

Kaçak Kumarhaneye Baskın: 46 Gözaltı

Tarih: 04-02-2019

Kaçak Kumarhaneye Baskın: 46 Gözaltı

Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Taştepe Köyünde Taştepeliler Derneğinde kumar oynatıldığı gerekçesiyle Jandarma Komutanlığı ekipleri derneğe baskın düzenledi. 2 Şubat 2019 günü gerçekleşen baskında Jandarma ekipleri; dernek binası ve lokalinde; kumar oynattığı tespit edilen Dernek kurucu üyelerinden Y.Y, H.Y, Ö.S isimli şahıslarla birlikte hareket eden Y.D, F.F.A, İ.G, T.Ö.G, A.I, Y.D, C.E. isimli toplam (10) şahıs {4’ü bayan}, 02 Şubat 2019 tarihinde Ezine Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile gözaltına alındı.

 

Dernekte kumar oynarken yakalanan 36 şahsa ise toplam 11.520 TL idari yaptırım cezası uygulandı. Kumar oynandığı tespit edilen Taştepeliler Derneği içerisinde yapılan aramada; 1 adet fan motoru ile çalışan tombala makinesi, 90 adet tombala makinesine ait numaralı top, 149 adet Tombala Kartı, 2070 TL Nakit para ve çok miktarda tombala oynamada kullanılan pul ele geçirildi.

 

ANKARA, ESKİŞEHİR VE ANTALYA’DA DA KUMAR OYNATMIŞLAR!        

Gözaltına alınan (10) şahsın daha öncede Ankara, Eskişehir ve Antalya illerinde dernek adı altında kumar oynattıkları ve haklarında işlem yapıldıkları tespit edildi.             Ezine Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı gereği ele geçirilen malzemeler muhafaza altına alınırken; şüpheli şahıslar adli makamlara sevk edildi.

 

FACEBOOK YORUM
Yorum