içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

http://www.canakkaleaynalipazar.com

Bugun...

Kim Bu Haramzade?

Tarih: 09-03-2023

Kim Bu Haramzade?

Çanakkale’nin Biga ilçesinde son günlerde Haramzade adı verilen kişi konuşuluyor. Biga’da ismi herkes tarafından bilinen ancak ismi açıkça telaffuz edilmeyen Haramzade adlı kişinin bir kamu görevlisi olduğu iddia ediliyor. İddiaların odağında olan kişinin devletin kendisine tahsis ettiği makam aracı ile çapkınlık turlarına çıktığı yönünde.

 

İddiaları sosyal medya hesabından paylaşan kişi ise Biga Belediye Meclisinin bağımsız üyesi Zeki Mutlu oldu. Cumhur İttifakının oyları ile MHP’den seçilen ancak Biga Belediye meclisinde yaşanan sorunlar nedeniyle partisinden istifa eden Zeki Mutlu, mecliste bağımsız üye olarak görevini sürdürüyor.

 

ANKET OLARAK DUYURDU!

Biga’da günlerdir çalkalanan iddiaları sosyal medya hesabından paylaşan Zeki Mutlu yaptığı paylaşımda; “Sevgili Bigalılar size bir anket sorum. Haramzadenin kaç tane cariyesi vardır.

A-Evdeki

B-GÖNENDEKİ

C-BİGADAKİ

D-BANDIRMADAKİ

E-BURSADAKİ

F-İSTANBULDAKİ

G-ANTALYADAKİ

H-ANKARADAKİ

İ-HEPSİİ

 

Şeklinde paylaşımda bulundu. Kısa sürede Bigalıların ilgi gösterdiği paylaşıma onlarca da yorum yapıldı.

“GEL RESİMLERİNİ GÖSTEREYİM..”

Kimi vatandaşlar iddiaların daha fazla olduğunu ima ederken; bazı vatandaşlar ise iddiaların ispatlanması gerektiğine dair paylaşımlarda bulundu. Bunun üzerine Zeki Mutlu; “Ben kulağımla değil resimlere bak. Fotomontaj değil gerçek. Makam arabası devletin benzini devletin kul hakkı ile yaptığını lütfen o kişiye sor be kardeşim mademki bana inanmıyorsun. Yarın lütfen gel resimlerini göstereyim. Ben hayatım boyunca yalan söylemedim. Ki Onlar her gün kul hakkı yiyorlar Yüce Rabbimize onlar nasıl hesap verecekler” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUM
Yorum